Fotograf na Chrzest, czyli zdjęcia z Sakramentu Chrztu.

Serdecznie zapraszam do oglądnięcia zdjęć z Sakramentu Chrztu.

 

Każdą ofertę przygotowuje indywidualnie ze względu na różnorodność ceremonii, organizacji dnia, terminu a także miejscowości w której odbędzie się cała uroczystość.
Czas pracy a także ilość wykonanych zdjęć, wywołanych oraz formy w której zostaną dostarczone to kwestia którą można wspólnie ustalić. Poniżej przedstawiam przykładową ofertę na reportaż z Chrztu :

Przykładowa oferta :

-Zdjęcia rozpoczynają się na około kwadrans przed Ceremonią w Kościele

- Reportaż z całej Ceremonii w Kościele

- Zdjęcia z rodziną i znajomymi w okolicach Kościoła

- Zdjęcia na uroczystym obiedzie, przyjęciu np. przez okres 2 godzin. Oczywiście wykonam wtedy zdjęcia dziecka wraz z rodzicami chrzestnymi, rodzicami i całą rodziną, znajomymi. Ustawienia w małych grupach, w dużych grupach i wszelkie ine formy jakie ktoś sobie zażyczy.

W niedługim czasie po dniu Chrztu otrzymaliby Państwo ode mnie :

- 36 porządnie obrobionych i wywołanych zdjęć w formacie 15x21cm ( połowa A4, przyjemny duży format)

- estetyczny i trwały album na powyższe zdjęcia ( zdjęcia wkładane, każde na osobnej stronie )

-obrobione zdjęcia na płycie CD/DVD ( przygotowane do dowolnego powielania/wywoływania )

- wszystkie pozostałe zdjęcia na płycie CD/DVD jakie w ogóle wykonałem w dniu Chrztu ( średnio 200-500 ujęć )

Oczywiście każdy element oferty można dowolnie zmodyfikować tak, aby dostosować ją do Państwa wymagań. Zapraszam do zakładki kontakt oraz do zapoznania się z przykładowymi fotografiami.

 

Najnowsze zdjęcia z Sakramentu Chrztu zaprezentowane na moim blogu >> Zdjęcia z Chrztu <<


A poniżej pełna galeria zdjęć reportażowych z Sakramentu Chrztu

 

Zdjęcia dzieci i rodziny podczas Sakramentu Chrztu

Zdjęcia Sakramentu Chrztu

sesja z chrztu

 

reportaż z chrztu

fotografia chrztu

fotograf na chrzest zielona góra

zdjęcia chrztu zielona góra

fotograf na chrzest warszawa

fotograf na chrzest kościelny

fotografia chrztu lubuskie

fotograf na chrzest poznań

fotograf na chrzest nowa sól

fotografia reportażowa z chrztu

reportaż z chrztu zielona góra

fotografia chrztu

fotograf na chrzest

fotograf chrzest

fotograf na chrzest głogów, polkowice, lubin, legnica

fotograf na chrzest dolny śląsk, wielkopolskie

 

 

 

 

 

 

 

Pracuję na terenie całej Polski. Odwiedziłem większość województw, niezliczoną ilość Kościołów. Wyjazd w dalekie rejony kraju to nie tylko praca, ale również i przyjemność zwiedzić nowe rejony naszego pięnego kraju.

Fotograf na Chrzest cały kraj, Zielona Góra, Nowa Sól, Sulechów, Kożuchów, Świebodzin, Międzyrzecz, śląsk, małopolska, wielkopolska, zachodniopomorskie, mazowieckie, lubelskie

 

 

Chrzest staję się dla każdego malucha rozpoczętą drogą duchowego przeżycia. Przyjęcia pierwszego z sakramentów świętych. Ten wyjątkowych dla niego, jak i jego rodziców dzień oprawiony w uroczyste ramy obrazu nadaje szczególny klimat emocji i wzruszeń. Szczególny dzień chrztu staje się niezapomniany w fotografiach. Zdjęciach emanujących wspaniałością wkraczania małej istotki w nowe wymiary duchowe. Będących historią fotografii uwieczniającą wspaniałe chwile w Kościele, plenerze, przyjęciu czy domu. Momenty radości będące kompozycją cudownych obrazów malucha w towarzystwie jego rodziców, chrzestnych, dziadków, jak również rodzeństwa. Chrzest stanie się pamiątką dla rosnącego wciąż dziecka zapamiętaną w doskonałym albumie fotografii.

Nasz malec z każdym dniem nabiera sił, byśmy zawsze go usłyszeli gdy tylko będzie nas potrzebował. Któż by się na to złościł? W końcu jest tyle momentów w których rozbraja nas coraz częściej świadomym uśmiechem. Rozwija swoje zdolności manualne. Zaczyna się wiercić. To piękne chwile, a jeszcze piękniejsza jest tuż przed nami. Jest nim chrzest. Uroczystość o niezwykle wyniosłym charakterze, jednocząca całą rodzinę i tak bardzo zapadająca w pamięć. Jeśli zależy nam na pięknych pamiątkach, którymi m.in. będą zdjęcia, warto skorzystać z usług profesjonalnego fotografa. Wówczas otrzymamy zdjęcia najwyższej jakości oprawione oryginalnie złapanym kadrem, o idealnie dobranej kolorystyce i doskonale zgranym świetle. Fotograf do każdej uroczystości podchodzi z pełnym indywidualizmem, ponieważ każda uroczystość chrztu taką samą ma tylko nazwę, zmieniają się ludzie, zwyczaje, miejsca, wystroje. Pozwala to każdą sesję uczynić niezwykłą i świeżą. Dla dziecka w przyszłości będą to niesamowicie cenne fotografie. Z dumą będzie mogło pochwalić się takimi zdjęciami znajomym a także umieścić je w swoim albumie czy w ramce. Spraw by uroczystość chrztu została zapamiętana jako cudowne chwile pełne radości, dumy, które są tak bardzo ulotne. Już za moment nasz malec będzie stawiał pierwsze kroki, a nim się obejrzymy będzie wkraczał w krainę dorosłości.

 

 

 

fotograf na chrzest zielona góra, zdjęcia chrztu lubuskie, nowa sól, sulechów, żary, żagań, kożuchów, świebodzin, polkowice, lubsko, iłowa, dolny śląsk, polkowice, głogów, lubin legnica, wrocław, poznan, wielkopolska, zachodniopomorskie, szczecin, świnoujście, fotografia chrztu

Łukasz Siemaszko Fotografia
Google

Kopiowanie i rozpowszechnianie testów, obrazów bez mojej zgody jest surowo zabronione.