Fotografia Studniówkowa Zielona Góra, fotograf na studniówkę lubuskie, zdjęcia szkolne, klasowe.

 

Fotografia Studniówkowa - krótki opis oferty :

 

Najcześciej proponuję zdjęcia w wersji elektronicznej nie przymuszając nikogo do wywołania zdjęć za moim pośrednictwem, jednakże istnieje taka możliwość. Każdej parze oferuję 1 lub 2 płyty DVD, na których jest co najmniej 1000 zdjęć z całej studniówki.. Jestem obecny na imprezie aż do samego końca. Oczywiście jest możliwość, aby impreza była obsługiwana jednocześnie przez dwóch fotografów.

Do dyspozycji posiadam oświetlenie studyjne, dzięki któremu tworzę mini studio fotograficzne w którym można przy bardzo dobrym świetle wykonać zdjęcia portretowe, grupowe, w parach bądź też indywidualne. Wybrane przez Państwa zdjęcia mogą być poddane obróbce cyfrowej w dowolnej liczbie ( ta kwestia jest ustalana indywidualnie).

Wszystkim Parom towrzyszę od początku do końca imprezy.

W skład oferty wchodzi:

-klasyczny reportaż podczas całej imprezy ( od początku do końca )

- w trakcie imprezy oczywiście wykonam zdjęcia grupowe, klasowe, w mniejszych grupach

- wykonam również indywidualne zdjęcia z imprezy, portretowe, w parach, w grupach ( zdjęcia przy porządnym oświetleniu i tle w przenośnym mini studiu fotograficznym )

-wszelkie inne formy zdjęć oczywiście pozostają do ustalenia;

 

W zakres reportażu studniówkowego idnywidualnego wchodzi :

- przygotowania w domu lub domach pary studniówkowej

- upamiętnienie przejazdu na bal

- reportaż z balu: odtańczenie poloneza, zabawy na parkiecie oraz momenty, przy stole itp. chwile;

- sesja indywidualna pary studniówkowej: portret wspólny oraz różnorodne zdjęcia ze znajomymi;

- sesja plenerowa na specjalne życzenie w terminie innym niż bal studniówkowy;

Para otrzymuje wszystkie wykonane zdjęcia w formie elektronicznej na płytach DVD z okładkami, pudełkami oraz indywidualnie wybraną ilość i format zdjęć wywołanych.

 

 

Wystawiam oczywiście faktury VAT.


W razie jakichkolwiek pytań proszę śmiało pisać lub dzwonić. Zapraszam do zakładki KONTAKT

 

 

 

 

Fotografia Studniówkowa Zielona Góra, wyjątkowe zdjęcia ze studniówek, bali lubuskie. Fotograf na studniówkę Zielona Góra, fotograf na studniówkę lubuskie. Chętnie uwiecznię ten wyjątkowy wieczór jakim jest Studniówka, doskonale radzę sobie z wszelkiego rodzaju reportażami, począwszy od ślubów, imprez okolicznościowych aż po studniówki. Zdjęcia wykonuję nie tylko w mieście Zielona Góra, ale również na terenie całego kraju, tj żary, żagań, kożuchów, sulechów, świebodzin, babimost, lubsko, iłowa, poznań, wrocław, ogólnie całe województwo lubuskie, dolnośląskie, polkowice, głogów, lubin, legnica, wielkopolskie, zachodniopomorskie. Fotograf lubuskie Łukasz Siemaszko serdecznie zaprasza do współpracy. Profesjonalny sprzęt, mini studio fotograficzne, profesjonalne oświetlenie studyjne oraz wysokiej jakości zdjęcia portretowe, grupowe, zdjęcia szkolne Zielona Góra, zdjęcia klasowe Zielona Góra. . W razie pytań bądź też wątpliwości zapraszam do zakładki Kontakt.

Zdjęcia portretowe to najpopularniejsza dziedzina fotografii zajmująca się przedstawieniem ludzi w najrozmaitszych miejscach i pozach. Mogą być wykonywane  w studio jak i w plenerze. Profesjonalnie wykonane ukazują nie tylko wygląd zewnętrzny osoby fotografowanej ale też jej charakter, emocje, uczucia. Odpowiednia gra światła i cieni robi niesamowite wrażenie. Pozwala ukazać osobę w sposób idealny, piękny a zarazem naturalny. Będzie to wspaniała pamiątka dla osoby fotografowanej ale też świetnie nadaje się na prezent dla bliskiej osoby. Pięknie i profesjonalnie zrobione zdjęcie z pewnością zachwyci każdego.  

Łukasz Siemaszko Fotografia
Google

Kopiowanie i rozpowszechnianie testów, obrazów bez mojej zgody jest surowo zabronione.