Rekomendacje

 

Porfesjonalizm, rozsądek, wyczucie, wyjatkowy styl, doskonały montaż zdjęć, podejście do klienta, cierpliwość, zaangażowanie, pasja no i ten aparat z doczepianym mikserem;) Pan Łukasz Siemaszko to artysta który doskonale wie jak wykorzystać swój niewątpliwy talent. Słowem idealny fotograf na każdą okazję.

Ola i Marcin

 

Było nam naprawdę miło współpracować z Tobą. Podczas swojej pracy stworzyłeś taką atmosferę, że po chwili przestaliśmy myśleć o tym, że ktoś nas obserwuje, dosłownie jakbyś włożył "czapkę niewidkę". W kościele byłeś tak niewidoczny, że odniosłam wrażenie, że nie będziemy mieć ani jednego zdjęcia z ceremonii ślubnej. Zdjęcia z pleneru to bajka. Album jest cudowny, rodzina i znajomi są oczarowani jakością i różnorodnością zdjęć. W każdym z tych zdjęć uchwyciłeś i pokazałeś te najważniejsze momenty - chwile wzruszenia, łzy szczęścia i radość. Nie jesteśmy w stanie wystarczająco podziękować Ci za to, co stworzyłeś dla nas. Otrzymaliśmy więcej niż się spodziewaliśmy i bardzo to doceniamy. Nie mamy żadnych wątpliwości polecać Cię jako fotografa naszym przyjaciołom.

Maja i Leszek

P.S. bardzo żałujemy że nie mieliśmy takiego zawodowego fotografa na naszej podróży poślubnej w Egipcie !!!

 

Chciałabym z czystym sumieniem polecić wszystkim zainteresowanym usługi pana Łukasza. Jest to profesjonalista w każdym calu. Ma wiele swoich pomysłó np. na zdjęcia w plenerze, do których posiada doskonałe zaplecze rekwizytów, które akurat w naszym przypadku miały duże znaczenie. Jest otwarty na wszytskie propozycje swoich "klientów" które wykorzystuje albo wprost i z kulturą odradza, bo po prostu nie wyjdą. Zdjęcia są szybko i bardzo dobrej jakości. Ogólnie atmosfera robienia zdjęć np. ślubnych plenerowych przebiega w spokoju i z uśmiechem na twarzy a nie na kłótni z fotografem i jego wizjami. Pan Łukasz dojechał na nasz ślub prawie 50km i nie robił z tego powodu żadnego problemu, a byli tacy dla których była to ogromna przeszkoda nie do przejścia. Szczerze polecam.

Październikowi Nowożeńcy

 

Nasz fotograf ślubny jest osobą naprawdę godną polecenia. Łączy w sobie szereg cech jakie powinien mieć idealny dokumentalista. Ma wielki talent i wrażliwość oraz świetną intuicję. Jego wyczucie koloru i światła daje zdjęciom niepowtarzalny klimat, a niezwykła kultura oraz wyczucie pozwala młodej parze pokazać się z najlepszej strony w tym wyjątkowym dniu.
Jednym słowem współpraca z tym fotografem była przyjemna, a efekty
bardzo satysfakcjonujące. Polecamy wszystkim wymagającym Młodym Parom!

Lipcowa Para Młoda


Profesjonalne i artystyczne spojrzenie widać na każdym etapie pracy Łukasza. Bardz miły i kontaktowy człowiek, a jednocześnie w pełni skupiony na swojej pracy fotograf. Mieliśmy bardzo brzydką pogodę na zdjęcia w plenerze, ale nasz fotograf Łukasz zrobił z nich "żywe" , pełne ciepła i uczuć zdjęcia ślubne. To co dostaliśmy było wręcz zniewalające.

Ania i KamilZastanawiamy się co napisać. Łukasza wybraliśmy z pośród kilkudziesięciu innych fotografów. Już na samym początku oczarowały nas zdjęcia ślubne w Jego wydaniu. Ale na samym spotkaniu bardzo, ale to bardzo spodobał nam się Jego styl bycia, podejście do swojej pracy oraz bardzo bogata wiedza, udzielił nam wiele świetnych wskazówek. Goście byli niezwykle zadowoleni, gdyż z Łukaszem można o wszystkim porozmawiać . A my jesteśmy zachwyceni całościowym efektem jego pracy. Doskonały reportaż ślubny na wysokim poziomie.


Agnieszka i MichałZ całą odpowiedzialnością moralną możemy polecić Łukasza nie tylko na Ślub, ale i Chrzest czy też inne uroczystości. Bardzo kontaktowy i uśmiechnięty człowiek potrafiący w mgnieniu oka dopasować się do nieprzewidywalnych zdarzeń podczas tychże uroczystości. Świetne przygotowanie merytoryczne jak i techniczne dające ostatecznie wyśmienite wyniki.


Marta i Paweł


Zdjęcia portretowe w wydaniu Łukasza to prawdziwa sztuka. Ma świetne podejście do ludzi. Potrafi rozmawiać na każdy temat, co ostatecznie bardzo korzystnie wpływa na klimat panujący podczas sesji zdjęciowej. Zawsze dobrze przygotowany, potrafiący poradzić sobie z każdym problemem. Z brzydkiego kaczątka potrafi zrobić pięknego łabędzia. Może to zabrzmi nieskromnie, ale wyniki były wspaniałe.


AniaU Łukasza byłam na sesjach zdjęciowych już kilka razy i na pewno będzie ich dużo więcej. Bardzo miły i kreatywny człowiek w pełni oddany swojej pasji, a zarazem pracy. Łukaszowi można w 100% zaufać jeśli chodzi o końcowy efekt pracy oraz ( jak w moim przypadku) o dyskrecję i anonimowość. Doskonały fotograf lubuskie

M.

Wspaniałe pomysły na sesje ślubną, zdjęcia plenerowe , profesjonalne wykonanie

 

 

 

 

 

Łukasz Siemaszko Fotografia
Google

Kopiowanie i rozpowszechnianie testów, obrazów bez mojej zgody jest surowo zabronione.