Wycieczki i Spacery Wirtualne po hotelach, lokalach, miastach, mieszkaniach

lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie, mazowieckie, zachodniopomorskie

 

 

W celu otrzymania konkretnej oferty serdecznie zapraszam do kontaktu. W racji wyjątkowości każdego obiektu ofertę należy w pełni przygotować indywidualnie.


Chętnie pomogę, doradzę rozplanować całość animacji i zdjęć które miałyby powstać, tak aby jak najbardziej optymalnie ująć Państwa obiekt.

 

Animowana wycieczka wirtualna po mieszkaniu

spacer wirtualny po lokalu, hotelu, spa, restauracji, zabytku warszawa, poznań, wrocław, lubuskie, dolny sląsk

Spacery wirtualne wykonuję nie tylko na terenie Zielonej Góry i innych pobliskich miejscowości, ale również na terenie całego kraju.

 

Wycieczka Wirtualna od Kopy aż po samą Śnieżkę

Skalny Stół - Karpacz - Karkonosze

Zdjęcie Panoramiczne Skalnego Stołu

Zamek ksiaż Panorama pięknej sali

 

Zamek książ

 

 

 

 

Spacery wirtualne są ciekawą formą fotografii. Pozwalają przenieść się w zupełnie inny wymiar, przenosić się wirtualnie do innego miejsca na Ziemi. Poszerzają horyzont myślowy ukazując całość oglądanego terenu czy też obiektu. Widzimy to co jest naprawdę a nie to co chce nam ukazać  autor zdjęcia. Dostrzeżemy każdą zaletę a także wadę, żaden szczegół z pewnością nie umknie. Jest to także forma fotografii świetnie odnajdująca swe zastosowania w reklamie.  Jako przykład może posłużyć hotel. Możemy ukazać zainteresowanym osobom odwiedzającym stronę internetową kilka fotografii wnętrza, wybranych pokoi, wybranego kącika, ale ciekawiej będzie jeśli  przedstawimy pełny obraz budynku. Większe zainteresowanie uzyskamy jeśli będzie można swobodnie „rozejrzeć się” po hotelu, „przespacerować” się po holu, zajrzeć do pokoi, „obrócić się” dookoła siebie.  Właściciele hotelu zyskają większe uznanie w oczach przyszłych klientów za nietuzinkową ofertę. Spacery wirtualne polegają na tym, że z sekwencji zdjęć wykonanych przed hotelem, a także w jego wnętrzu, pokojach, korytarzu,  po połączeniu w całość tworzą obraz całego budynku. Następnie w prosty sposób za pomocą kliknięć myszą przenoszą nas z jednego pomieszczenia do drugiego, dając możliwości dokładnego obejrzenia kompleksu.

 

 

 

 

 

 

 

 

fotografia reklamowa

 

 

panorama wnętrz, zdjęcia reklamowe hoteli

 

W dobie błyskawicznie rozwijającej się fotografii zaskakują nas wciąż rezultaty, jakie możemy otrzymać. Nie tylko zdjęcia powstają w coraz lepszej jakości, rozdzielczości ale też inne rozwiązania, które w połączeniu z rozmaitymi programami komputerowymi dają niesamowite efekty. Jednym z ciekawych i w miarę nowego typu fotografii są spacery wirtualne. Doskonale sprawdzają się w każdej sytuacji, miejscu ukazując najskrytsze zakamarki. Jedną z największych zalet spacerów wirtualnych jest brak konieczności wychodzenia z domu, w celu obejrzenia interesującego nas obiektu. Może to być pensjonat, hotel, domek, rynek czy inne dowolne miejsce. Siedząc wygodnie przed monitorem, łatwo i szybko możemy wirtualnie przejść się po obiekcie, rozejrzeć dookoła, spojrzeć do góry, na dół. Możemy też przejść do następnego pomieszczenia czy miejsca bardziej oddalonego (o ile oczywiście obiekt zawiera więcej takich fotografii). Wybierając się w konkretne, upatrzone miejsce warto sprawdzić czy ma takie fotografie na mapie czy w sieci, rozeznamy się w terenie, sprawdzimy jak dokładnie wygląda miejsce z poziomu wzroku człowieka. Ujrzymy je dokładnie takim jakie ono jest w rzeczywistości. Niesamowite ile tym sposobem możemy zaoszczędzić czasu  a także uniknąć zbędnego rozczarowania. Doskonale sprawdza się również w reklamie nieruchomości.

 

 

 

 

 

 

Google

 

 

 

Łukasz Siemaszko Fotografia
Google

Kopiowanie i rozpowszechnianie testów, obrazów bez mojej zgody jest surowo zabronione.