Akty artystyczne - zbiór zdjęć aktów, zdjęcia ciążowe, nagość, zakryta.
Katalog dozwolony wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Zbiór moich prac z okresu wielu lat. Można tutaj zobaczyć moje pierwsze zdjęcia aktów. Na kilku z nich jestem nawet ja i zrobiłem je kiedyś sobie sam pod wpływem impulsu. Nie miałem pojecia jak się do tego zabrać, jak całość oświetlić. Po prostu zacząłem pstrykać i na bierząco uczyłem się A oświetlenie? Nie miałem wtedy nawet zwykłej bardzo silnej zarówki, nie mówiąc już o oświetleniu studyjnym. Za źródło światła posłużył mi monitor od komputera. Sprawdził się całkiem nieźle :) Zapraszam do obejrzenia w szczególności najnowszych moich zdjęć aktów. Myślę, że mój rozwój pod względem techniki jak i ogólnego podejścia do zdjeć jest wyraźnie zauważalny.

Prezentowane zdjęcia aktów to wszystkie te, które mogę publikować. Znaczna część aktów, które wykonuję są przeznaczone tylko i wyłącznie dla oczu danych modelek i modeli także kwestia publikacji jest uzależniona od Państwa wymagań.

 

 

 

 

 

 

 

 Akt artystyczny to kolejny dział fotografii poświęcający swoją uwagę ludzkiemu ciału. Ma za zadanie wydobyć najpiękniejsze a zarazem najdelikatniejsze cechy ludzkiego ciała. Fotografia aktu zachwyca i fascynuje. Wspaniała gra światła i cieni tworzy piękne i subtelne fotografie.
Na akt artystyczny może zdecydować się każdy, nie ma żadnych ograniczeń czy barier. Indywidualne podejście fotografa oraz odpowiednie rekwizyty ukażą każdego w najpiękniejszy sposób. Zdjęcia odbywają się w spokojnej i nietworzącej zbędnego skrępowania atmosferze.

Subtelny akt artystyczny, zdecydowana gra światłem, delikatność kobiecego ciała. Uroczy akt kobiecy, kształty ciała, zdjęcia aktu rubensowskie kształty, krągłych i kształtnych kobiet. Doskonała gra przed obiektywem czego efektem są wartościowe i pełne emocji kobiece akty. Fotografia ciążowa aktu. Zdjęcia z brzuszkiem w formie aktu, Kobiecie zdjęcia aktu ciążowe, subtelnie i delikatnie.

 

 

Łukasz Siemaszko Fotografia
Google

Kopiowanie i rozpowszechnianie testów, obrazów bez mojej zgody jest surowo zabronione.